Kaip išsirinkti muzikos instrumentus?
SEO Friendly Articles LT
Muzikos instrumentai mus veikia raminančiai, padeda pakelti nuotaiką, skatina kūrybiškumą. Taigi, kodėl nepabandžius patiems išmokti groti vienu ar kitu muzikos instrumentu? Šiuo metu prekyboje yra daugybė įvairių muzikos instrumetų, kurie atitinka net įnoringiausius kliento norus. Kaip išsirinkti būtent jums tinkamą muzikos instrumentą?
Muzikos instrumentai turi tembrą, diapazoną, dinamiškumą ir mobilumą bei daug kitų savybių. Pagrindinė savybė, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį perkant muzikos instrumentą, yra jo muzikinės galimybės. Kitaip tariant, tai yra muzika, kurią skleidžia tam tikras instrumentas. Šiame straipsnyje pateikiame bendrąsias rekomendacijas muzikos instrumentui įsigyti bei specialistų patarimus kiekvienam instrumento tipui.
Bendrosios specialistų rekomendacijos
- Muzikos instrumentus rinkitės iš pripažintų gamintojų. Tokie gaminiai garsėja savo nepriekaištinga kokybe.
- Internetinė parduotuvė yra gera idėja. Nereikėtų tikėti mitu jog, muzikos instrumentus būtinai reikia išbandyti savo rankomis. Jei tiksliai žinote norimo instrumento savybes ar parametrus, išsirinkti nebus sunku.
- Prieš įsigydami muzikos instrumentą, nuspręskite, koks muzikos stilius jums patinka. Taip susiaurinsite muzikos instrumento paiešką.
- Norėdami įsigyti jums tinkamą muzikos instrumentą, tikėkite patyrusiais pardavėjais, kurie ne tik profesionaliai patars apie instrumento savybes, bet ir padės išsirinkti tinkamos kokybės prekę.
- Nusistatykite sumą, kurią ketinate išleisti muzikos instrumento įsigijimui. Pasirinkite kelis jus dominančius modelius ir tyrinėkite tik juos.
Patarimai, kaip išsirinkti skaitmeninį pianiną
Skaitmeninio pianino įsigijimas yra rimtas žingsnis. Dažniausiai tokie muzikos instrumentai yra gana brangūs, tačiau jei nusipirksite aukštos kokybės skaitmeninį pianiną, jis tarnaus ilgai.
Skaitmeninis pianinas turi 88 klavišus, jie turėtų būti skirtingo svorio ir atsparumo spaudimui – tai yra, klaviatūra turėtų būti subalansuota ir graduota. Reikėtų žinoti, jog yra tiesioginis ryšys tarp kainos ir garso kokybės.
Garso kokybė siejama su polifonija – fortepijono gebėjimu vienu metu atkurti tam tikrą bangų skaičių. Kuo daugiau bangų atkuriama, tuo geriau. Taip pat atkreipkite dėmesį į žemiausių ir aukščiausių natų garsą – būtent jos aiškiausiai išduoda, ar pianinas skamba gerai.
Vienas pagrindinių skaitmeninio pianino pranašumų yra tas, jog jis turi ne vieną toną, o visą jų rinkinį. Be to, kai kurie modeliai turi tokius naudingus dalykus, kaip reverberacijos efektą ir metronomą.
Jei ketinate koncertuoti, tuomet turėtumėte pagalvoti apie nešiojamąjį instrumentą su stovu. Skaitmeninis pianinas nebus pilnavertis be pedalų. Atkreipkite dėmesį į tai,ar jūsų modelyje yra pedalas ar jums reikės jį nusipirkti atskirai.
Ką reikėtų žinoti apie sintezatorius?
Prieš įsigyjant sintezatorių, reikėtų apmąstyti, ar jums reikia būtent jo, nes akademinės muzikos atlikimui reikalingas skaitmeninis pianinas. Pop muzikai, populiariems roko ir džiazo kūriniams greičiausiai tiks būtent sintezatorius.
Jei jus domina eksperimentai su garsu, elektroninės muzikos avangardas, tuomet reikės analoginio sintezatoriaus.
Du pagrindiniai prekės ženklai sintezatorių rinkoje yra „Yamaha“ ir „Casio“. Greičiausiai jūs irgi rinksitės iš šių dviejų prekės ženklų. Vargu, ar pirmasis sintezatorius liks su jumis amžinai, todėl nusistatykite pagrįstas kainos „lubas“.
Kaip išsirinkti gitarą?
Svarbu suprasti, kokią muziką ketinate atlikti. Jei jūsų tikslas yra akademinė muzika, tuomet puikiai tiks nailono stygų minkštumas. Jei jums patinka ryškus garsas, pirštai turės priprasti prie metalinių stygų.
Ieškokite gitaros iš patikimų gamintojų, tokių kaip „Yamaha“, „Fender“ ir „Sigma“.Jei jums reikia klasikinės gitaros, tuomet jūsų mokytojas tikriausiai patarė konkretų modelį.
Jei ketinate pradėti muzikuoti, tuomet apsilankykite internetinėje parduotuvėje pigu.lt, kurioje rasite platų muzikos instrumentų pasirinkimą!